Detergent en càpsules 24 unitats WASHABY
Rentavaixelles líquid per màquina menta fresca 33 rentades BIOCOP
Musclos ecològics amb salsa de tomàquet 115gr PAN DO MAR
Encens espígol 10 sticks H&B
Macarrons 500gr CASTAGNO
Botifarra negra (cuita) de porc
Vi blanc Cora 75cl LOXAREL
Gel hidratant àloe vera 250ml LILÀ
Farina de blat blanca 1Kg LA GRANA
Crema matificant 50ml LILÀ
Xampú i gel de bany per nadó 250ml LILÀ
Mantega 250 gr OMA
Xocolata negra 75% cacau 80gr VIVANI
Xurrasco de vedella
Gel de bany 1000ml LILÀ
Llengua de vedellaTotal: 153,87 €
16
6,68 € / unitat
Normalment el posem sencer però a observacions podeu indicar si el preferiu a daus, a trossos d’una mida concreta, a filets, etc.
També ens podeu indicar a observacions de quina mida preferiu que fem els paquets: de 250 grams, mig quilo, 1 quilo, etc.
Aproximadament 2 kg.
El quilo surt a 3,34 €

Certificats:
![]()

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
![]()
de 10:00 a 17:00
Select at least 2 products
to compare
Ressenyes
Encara no hi ha ressenyes.